Podporují nás

I přes školné je rozpočet klubu napnutý.
Důležitou roli tak pro nás hrají dary a dobrovolnictví.

Jak nás můžete aktuálně podpořit:

• finanční podpora jakoukoli částkou na účet školky. O přesném využití vámi darované částky budete v případě zájmu informováni, případně můžete darovat částku ke konkrétnímu, vámi zvolenému účelu
    – příspěvek na pokrytí provozu (nájem, platy pedagogů)
    – příspěvek na nákup materiálu a pomůcek pro děti
    – příspěvek na rozvoj školní zahrady a budování herních prvků
    – jiné
  • propagací školky a šířením informací o volných místech (letáček obdržíte na dotaz prostřednictvím fb zprávy, nebo mailem: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.)
  • formou nefinančních darů od vás či vašeho zaměstnavatele
    – jakýkoli materiál a drobné pomůcky na tvoření související s programem ve školce – pastelky, barvy, papíry, korálky apod.
    – deky pro odpočinek dětí, hračky a stavebnice z přírodních materiálů, dětské nářadí
    – stavební materiál pro opravy, budování a rozvoj zázemí, dřevo na topení, a pod.
  • máte-li jakoukoli jinou vizi či nápad jak školku podpořit, nebo máte cokoli co vám přebývá a máte pocit, že by to pro nás mohlo být užitečné, kontaktujte nás prosím na adrese: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., nebo telefonicky na čísle: 737 459 118 (Barbora Blažíčková)

Podporují nás

V letech 2018 - 2019 realizuje spolek Petrklíč, z.s. projekt s názvem "Zkvalitnění zázemí dětského lesního klubu Petrklíč, Bzenec", který je spolufinancován Státním fondem životního prostředí. Předmětem projektu je rekonstrukce zázemí dětského lesního klubu (2 maringotky), výstavba dětské kuchyňky a pořízení separační toalety".

Také jsme byli v roce 2019 podpořeni dotací z Jihomoravského kraje na realizaci cyklu tvůrčích dílen a doprovodných akcí a podporou činnosti od města Bzenec.

V rámci rekonstrukce maringotek děkujeme za podporu místní firmy na výrobu plastových oken a dveří RI Okna a. s.

V roce 2018 jsme dostali podporu od Nadace VIA spolu s Nadací Jablotron pro projekt "Lesní dílny a komunitní zahrady".

Děkujeme za podporu

Kameny Bzenec - http://www.prodej-kamenu.cz- kameny pro bosý chodník

Pražírna kávy CoffeeDream Uherský Ostrohhttp://www.coffeedream.cz/- dodávka kávy na akce pro veřejnost

MŠ Hutník Veselí nad Moravou - darování matrací a kuchyňky pro děti

MŠ Tyršova Veselí nad Moravou - darování stolečků, židliček a skříněk

Pila Jiří Gloser Moravský písek - darování množství špalků a klád

Pan Náplava - truhlářství Moravský Písek - darování dřevěných kostek

Lenka Blahová - darování výtvarných potřeb a materiálu

SDH Moravský Písek - zapůjčení hasičských přístrojů

Obec Moravský Písek - darováním hromady písku a kamínků

rodiče - talířky, mycí prostředky, misky, atp.

MG centrum Bzenec - pilky, kladívko, motyčky, lopatky, hrabličky

Jana Šulcová, plavební komora Vnorovy - výroba poutací cedule s názvem klubu

Město Bzenec - poskytnutí pozemku pro nové zázemí klubu ve Bzenci

Gašpar Čamlík - pomoc při tvorbě informační tabule (tvorba textů atd.)

Pavel Mička - výroba informační tabule

Robert Prokipčák - darování dřeva na informační tabuli

Rodina Flajzarova - finanční dar

Truhlářství Zvintr - exkurze do firmy, darování dřevěných desek