Průvodci

Josefína Vondrušková _ hlavní pedagožka

"Sociální pracovník a pedagog, také matka tří skvělých dětí, které prošly lesní školkou. Dělám jen to, co mi dává smysl a proto pracuji v lesní školce a doprovázím pěstounské rodiny. Baví mě chodit po lese, učit se prožitkem, sledovat a podporovat děti v jejich objevování a ve spolupráci a radosti ze života.. to mi dává velký smysl."

 

Markéta Boťánková _ pedagožka

"Jsem maminkou Doroty a Mikuláše. Po studiu speciální pedagogiky jsem pracovala jako učitelka v mateřské škole speciální, aktuálně jsem na rodičovské dovolené. Jako rodina trávíme čas venku, vyhledávám s dětmi outdoorové aktivity, les a příroda vůbec jsou naše oblíbená místa, jsem ráda, že mohu při jejich poznávání provázet i děti v lesní školce."

 

Saša Hanková _ pedagožka

"Pedagogička a účtovníčka v jednom. Mám rada šport, čísla a roznotematické čítanie. Vo chvíli keď som sa stala mamou som si uvedomila, že pobyt v prírode je pre mňa inšpiráciou, zážitkovým učením a zároveň sprievodcom rešpektujúceho prístupu k sebe aj k okoliu. Som rada, že to, čo z prírody celkovo čerpám, môžem ďalej sprostredkovávať deťom v lesnej školke.

 


Barbora Blažíčková _ pedagožka

"Speciální pedagožka a momentálně matka tří dětí na rodičovské dovolené. Jsem ráda venku, baví mě výtvarka, focení a šití, raduju se z maličkostí, snažím se v přírodě být často a znát ji. Předávat dětem její obsah a provázet je cyklem roku v lesní školce není práce, ale má součást."

© 2018 Lesní školka Petrklíč