Mateřské centrum

Trávíte- li s vašimi dětmi rádi čas venku, zveme vás k nám do lesní mateřské školy Petrklíč ve Bzenci, kde vám každé úterní dopoledne dáváme k dispozici naše zázemí. Kromě krásného prostředí máme lanové centrum a velké pískoviště. 

Přejete- li si lesní školku jako předškolní zařízení pro své dítě, může být návštěva mateřského centra přípravou na pozdější docházku k nám. Dítě si zvykne na to, jak to u nás chodí, naučí se pohybovat v přírodě a pozná své průvodce. 

Respektujeme tempo a potřeby dětí, komunikujeme s dětmi v principech Respektovat a být respektován, podporujeme volnou hru dětí a vycházíme z toho, co nám příroda a okolí nabízí. Fungujeme za každého počasí, stačí jen vhodné oblečení a obutí.

Pokud byste k nám chtěli zavítat, najdete nás v bzeneckém lese vedle kynologického klubu. Na kruhovém objezdu u vlakového nádraží směrem k Dekra oknům, dále na polní cestu a na rozcestí doprava. Máte- li dotazy, směřujte je na Barboru Blažíčkovou (facebook či 737459118).

Věk dítěte není nijak omezen, přijďte spolu s námi strávit krásný čas v tichu lesa. Cena je 50,- Kč a s sebou vezměte svačinku a pití pro své dítě (a sebe). 

© 2018 Lesní školka Petrklíč